Ольга Іванців – магістрантка кафедри екології та агрономії ЛНТУ. Дівчина не просто здобуває освіту за обраним фахом, але й активно займається науковою діяльністю, здійснює актуальні дослідження в галузі екології.

Сьогодні Ольга Іванців перебуває у Німеччині, адже здобула перемогу у конкурсі стипендіатів і тепер проводить наукові дослідження на базі Інституту біорізноманіття Боннського університету.

стипендія

«Досвід участі в програмі DBU є неперевершеним, адже усі тут дуже привітні і створюють найтепліші умови для роботи над дослідженням. Для того, щоб потрапити в програму треба мати освіту магістра у галузі дослідження. Оскільки я навчалась в ЛНТУ, здобуті навички і знання були дуже необхідні. Я вважаю, що отримані навички в ЛНТУ на кафедрі екології та агрономії та вміння, здобуті у Німеччині, стануть незамінним досвідом у майбутньому», - розповідає Ольга.

стипендіястипендіястипендія

Дослідниця перебуватиме у Боннському університеті впродовж одного року. Цей час дозволить студентці вивчити екологію території міста Бонн, дослідити близько 700 дерев, попрацювати у сучасних лабораторіях із використанням відповідного обладнання. Згодом, отримані результати студентка викладе у науковому заключенні, яке стане базою для порівняльних характеристик відповідно до проведених досліджень у Луцьку.

Крім того, програма стипендії покриває проживання у Німеччині, страхування, доїзд, а також тематичні поїздки та заходи, які сприятимуть отриманню нових навичок у царині екології.

стипендіястипендія

Загалом, учасниками програми стали 20 представників із різних університетів України. Тож вітаємо Ольгу Іванців із новою перемогою та бажаємо натхнення на цікаву та результативну діяльність, ефективної роботи і тільки позитивних вражень від міжнародної співпраці.