6-7 червня у Луцьку відбувся 3-ій Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім. Андрія Гордійчука «Співоче поле». Від Луцького національного технічного університету участь взяла студентка факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Юлія Свирид.
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/photo1718046194.jpeg)
До конкурсу долучилися співаки не лише з України та Волині, а й зі Словенії, Польщі та Латвії, які виступили дистанційно. Упродовж фестивалю всі конкурсанти пройшли відбіркові тури. Найкращі мали змогу виступити на гала-концерті та отримати нагороди.
Зазначимо, що фестиваль названо на честь заслуженого діяча мистецтв України Андрія Гордійчука. Метою заходу є популяризація та збереження найкращих зразків української та світової пісенної творчості, зокрема залучення до вокального мистецтва талановитої і обдарованої молоді.
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/photo1718039667.jpeg)
Студентка Юлія поділилася своїми враженнями: «Я щаслива здобути перше місце в престижному конкурсі «Співоче поле», особливо враховуючи високий рівень підготовки та майстерність інших учасників. У мене є велика мрія – стати всесвітньовідомою співачкою. Я розумію, що цей шлях потребує багато зусиль і часу, але впевнена, що крок за кроком я наближаюся до своєї мети. Кожна перемога, включаючи цю , дає мені ще більше мотивації, сили та натхнення продовжувати свій шлях!»
Окремо, студентка висловила подяку організаторам заходу та своєму керівнику - Сергію Михайловичу Герцику. Його щира віра, цінні настанови та велика підтримка стали невід'ємною частиною її успіху.
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/photo1718046194%20%281%29.jpeg)
Загалом, зазначає переможниця конкурсу, захід відбувся на найвищому рівні, що створило приємну та комфортну атмосферу для всіх учасників і дозволило продемонструвати свої найкращі вокальні якості. По завершенню, переможці отримали пам’ятні нагороди й незабутні враження від фестивалю.