6-7 червня у Луцьку відбувся 3-ій Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім. Андрія Гордійчука «Співоче поле». Від Луцького національного технічного університету участь взяла студентка факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Юлія Свирид.

конкурс

До конкурсу долучилися співаки не лише з України та Волині, а й зі Словенії, Польщі та Латвії, які виступили дистанційно. Упродовж фестивалю всі конкурсанти пройшли відбіркові тури. Найкращі мали змогу виступити на гала-концерті та отримати нагороди.

Зазначимо, що фестиваль названо на честь заслуженого діяча мистецтв України Андрія Гордійчука. Метою заходу є популяризація та збереження найкращих зразків української та світової пісенної творчості, зокрема залучення до вокального мистецтва талановитої і обдарованої молоді.

конкурс

Студентка Юлія поділилася своїми враженнями: «Я щаслива здобути перше місце в престижному конкурсі «Співоче поле», особливо враховуючи високий рівень підготовки та майстерність інших учасників. У мене є велика мрія – стати всесвітньовідомою співачкою. Я розумію, що цей шлях потребує  багато зусиль і часу, але впевнена, що крок за кроком я наближаюся до своєї мети. Кожна перемога, включаючи цю , дає мені ще більше мотивації, сили та натхнення продовжувати свій шлях!»

Окремо, студентка висловила подяку організаторам заходу та своєму керівнику - Сергію Михайловичу Герцику. Його щира віра, цінні настанови та велика підтримка стали невід'ємною частиною її успіху.

конкурс

Загалом, зазначає переможниця конкурсу, захід відбувся на найвищому рівні, що створило приємну та комфортну атмосферу для всіх учасників і дозволило продемонструвати свої найкращі вокальні якості. По завершенню, переможці отримали пам’ятні нагороди й незабутні враження від фестивалю.