Студентка Луцького НТУ боротиметься за титул «СтудМіс Волині»

Студентка 5 курсу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету  Савієвська Ганна, що навчається на спеціальності «Товарознавство» буде представляти наш університет на обласному конкурсі краси.

Відтак, 4 жовтня о 18:00 у Палаці культури міста Луцька за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту відбудеться масштабний конкурс краси, кмітливості і таланту серед студенток області - «СтудМіс Волині».

За словами організаторів, за головний титул «СтудМіс Волині» та можливість представляти область на всеукраїнському фіналі - «СтудМіс України» у Києві - будуть змагатись:

1. Боярчук Оксана

2. Мачеброда Ірина

3. Маїло Ірина

4. Савієвська Ганна

5. Мідяна Дана

6. Бабула Аліна

7. Гурко Анна

Дівчата представляють такі навчальні заклади: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Луцький педагогічний коледж, Коледж технологій, бізнесу і права СНУ імені Лесі Українки, Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

Переможниця буде обрана відповідно до результатів за такими конкурсами:

Відеопредставлення;

Дефіле за всіма правилами модельного світу;

Інтелектуальний конкурс;

Таланти;

Дефіле у вечірніх сукнях.

Як обіцяють організатори, на гостей заходу чекає багато сюрпризів: розіграші подарунків від партнерів, виступ від власниці Студії східного танцю та студентки Луцького НТУ Юлії Шумик, а також свою новинку заспіває заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець.

Створювати та підтримувати ексклюзивні емоції нашим гостям протягом вечору будуть «Emotions event agency» - Рома Скулинець, Рома Мартін та Dj Slavniy.

Вхід за квитками, вартість - 25 гривень. Купити можна, написавши на офіційні сторінки конкурсу у фейсбуці та інстаграмі (посилання нижче), або за номером телефону у:

+380 (50) 858 35 14 - Анастасія;

+380 (96) 491 94 46 - Вікторія.

Офіційні сторінки конкурсу:

FaceBook: https://www.facebook.com/studmiss.volyn/