Студентка Луцького НТУ виборола титул «СтудМісВолині-2019»

У Луцьку відбувся масштабний конкурс краси серед студенток області - «СтудМіс Волині». Захід провели за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Палаці культури міста.

За титул найкрасивішої, талановитої та кмітливої боролися сім чарівних претенденток, втім впевнену і заслужену перемогу здобула студентка факультету бізнесу Луцького національного технічного університету  Савієвська Ганна, що навчається на спеціальності «Товарознавство». Підтримати конкурсантку прийшли на захід ректор Луцького НТУ Петро Савчук, викладачі факультету бізнесу та Студрада університету.

Гідну конкуренцію нашій красуні склали: Боярчук Оксана, Мачеброда Ірина, Маїло Ірина, Мідяна Дана, Бабула Аліна та Гурко Анна. Представляли дівчата такі навчальні заклади: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Луцький педагогічний коледж, Коледж технологій, бізнесу і права СНУ імені Лесі Українки, Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

Аби довести свою неповторність, кожна із дівчат мали успішно пройти випробування у п’яти конкурсах, а саме: відеопредставлення; справжнє модельне дефіле; інтелектуальний конкурс; таланти; дефіле у вечірніх сукнях.

Окрім вишуканих суконь, струнких фігур, неймовірних зачісок й граційності, усі дівчата показали дивовижні таланти й похизувалися інтелектуальними здібностями. В останньому, до речі, Ганна Савієвська довела свою першість, здобувши прихильність суддів, а також вразила присутніх грою на роялі у супроводі відеоролику про гуманність, збереження природи та чистоту навколишнього середовища.

Фінальний вихід у вечірніх вбраннях нікого не залишив байдужими, адже усі дівчата неймовірної вроди, а вишукані сукні лише підкреслили їхню чарівну зовнішність та жіночність. Образ студентки Луцького НТУ доповнила елегантна сукня червоного кольору із вузьким, облягаючим фігуру кроєм.

Тож, за результатами оцінювання журі ІІ віце-СтудМіс Волині стала Ірина Мачеброда (Луцький педагогічний коледж); І віце-СтудМіс Волині — Аліна Бабула (СНУ ім. Лесі Українки). Головний титул СтудМіс Волині здобула Ганна Савієвська (Луцький НТУ), яка й представлятиме область   на всеукраїнському фіналі - «СтудМіс України» у Києві.

Варто зазначити, що захід супроводжувався розіграшами подарунків від партнерів, виступом від власниці Студії східного танцю та студентки Луцького НТУ Юлії Шумик, музичний дарунок виконав заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець. Створювали та підтримували настрій гостей «Emotions event agency» - Рома Скулинець, Рома Мартін та Dj Slavniy.

Щиро вітаємо Ганну із перемогою і бажаємо натхнення на здобуття нових титулів!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк

Більше фото тут:https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1347379942082719