Студентка Луцького НТУ здобула перемогу
в Міжнародному конкурсі!

У лютому-травні 2015 року у Фінансовому університеті при уряді Російської Федерації (м. Москва) проходив IV Міжнародний конкурс наукових робіт аспірантів і студентів.

У 2015 році для участі у конкурсі за різними науковими напрямами надійшло 486 робіт аспірантів та студентів (542 автори з 64 навчальних закладів Російської Федерації, Республіки Білорусь, України, Республіки Казахстан та Киргизької Республіки).

Тематика представлених на конкурс наукових робіт охоплювала такі напрями як «аналіз ризиків та економічна безпека», «державне та муніципальне управління», «фінанси, грошовий обіг та кредит», «економічна теорія», «економіка та управління народним господарством», «менеджмент» «світова економіка», «міжнародні економічні відносини», «податки та оподаткування», «математична та інструментальні методи економіки», «прикладна математика та інформаційні технології», «соціологія та політологія», «соціологічні та політичні науки», «облік та аудит», «юриспруденція», «юридичні науки».

Журі конкурсної комісії визнало, що усі роботи відзначалися різноманітністю розглянутих проблем з високим ступенем актуальності досліджених питань.

Приємно, що учасницею конкурсу стала і студентка факультету обліку та фінансів Луцького НТУ (спеціальність «Банківська справа») Мар’яна Слав’юк, представивши своє наукове дослідження на тему «Ринок цифрових банківських послуг: зарубіжний та вітчизняний досвід формування» (керівники: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Наталія Різник та кандидат економічних наук, доцент Наталія Корецька).

За підсумками рецензій галузевої конкурсної комісії Фінансового університету Мар’яні Слав’юк було присуджено диплом ІІ ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів щиро вітає Мар’яну та її наукових керівників з перемогою в конкурсі та бажає подальших успіхів на науковій ниві!

Валентина Галущак,
заступник декана факультету обліку та фінансів
з наукової роботи та міжнародних зв’язків