Студентка технологічного факультету стала чемпіонкою відкритого турніру з карате
Турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Сергія Трикоза, Володимира Горшкова та Володимира Степанюка відбувся у Луцьку 26 травня на базі ФСТ «Колос».
У змаганнях взяли участь більше сотні спортсменів з Волинської та Львівської областей. Команду Луцького НТУ представляла студентка групи ІМ-51 Цьох Олена, яка в силових поєдинках здобула золоту нагороду.
Вітаємо Олену з чудовим виступом, бажаємо їй міцного здоров’я та наступних перемог.
Олександр Панасюк, Голова спортивного клубу Луцького НТУ