Студентка ТФ Луцького НТУ - одна з найсильніших бійців на Чемпіонаті України з рукопашного бою

У Києві 15 квітня завершився Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. За першість змагалися понад 300 учасників з усіх регіонів України. Серед них військовослужбовці і працівники правоохоронних органів.

До складу збірної команди Волинської області увійшли двоє наших студентів Луцького НТУ: Майстер спорту України Щурук Дмитро (ІМ-61) та Цьох Олена (ІМ-53). На жаль, після першого поєдинку, Дмитро отримав травму та не зміг продовжувати участь у змаганнях. Натомість, Цьох Олена завоювала бронзову нагороду, виконавши вперше норматив кандидата в Майстри спорту України.

Вітаємо Олену з перемогою, бажаємо міцного здоров’я та вдалих виступів. Дмитру бажаємо якнайшвидшого одужання та плідної підготовки до наступних змагань.

Голова спортивного клубу Луцького НТУ Олександр Панасюк