Студентський міжнародний волейбол: у Луцькому НТУ стартував «Кубок ректора - 2019»

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбулося відкриття Міжнародного волейбольного турніру серед чоловічих студентських команд «Кубок ректора-2019». Примітно, що такий захід проводиться у Луцькому НТУ уже втретє, але цього разу він розширив свої межі до міжнародного рівня. Відтак, участь у змаганнях взяли чотири команди: Клуб Спортивний «Спартакус» Адаму’вка  (Польща), команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, команда Технічного коледжу Луцького НТУ та команда Луцького національного технічного університету.

Розпочалося відкриття із звучання національних гімнів Польщі та України. Потому, ведучі оголосили хвилину  мовчання  у пам'ять учасників  АТО, які загинули захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, зокрема, випускників Луцького НТУ: Олександра Василюка, Максима Гринчишина, Олександра Войчука та Олега Твердохліба.

Під час офіційної церемонії відкриття ведуча представила усі команди, тренерів, суддівський склад а також почесних гостей серед яких були: ректор Луцького НТУ Петро Савчук, президент Волинської обласної федерації волейболу Ігор Рясик, завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я Сергій Савчук та президент Волинського волейбольного клубу «Олюртранс».

Першим слово для привітань надали ректору Луцького НТУ Петру Савчуку:

«Вітаю усіх учасників та гостей цього чудового дійства. Дуже приємно, що формат «Кубку» розширюється і стає все масштабнішим. Не секрет, що наш університет спрямований на розвиток спорту та популяризацію активного способу життя серед молоді. Я дякую усім, хто підтримує нас у цьому хорошому ділі, щиро сподіваюся на високі здобутки і бажаю захоплюючої та достойної гри!».

Своєю чергою,  настановче слово висловив президент обласної федерації волейболу Ігор Рясик. Він побажав успіху усім командам та перемоги найдостойнішій.

У підсумок офіційної частини дійства, для усіх учасників та гостей «Кубку ректора – 2019» виступив Ансамбль народного танцю «Радість», який вручив капітанам усіх команд паляниці, як знак поваги до гостей.

Так, за словами завідуючого кафедри фізичної культури, спорту і здоров'я Сергія Савчука, захід проводиться з профорієнтаційною метою. Саме тому, до участі запрошують випускників ДЮСШ різних міст.

«Кожного наступного року змагання розширюються і переходять на новий рівень. Наразі ми дійшли до міжнародного рівня і плануємо зупинятися. Уже маємо багато постійних партнерів, а також багато команд з різних спортивних шкіл та університетів чекають можливості взяти участь у наших змаганнях.

Дуже приємно, що ректор нашого університету схильний до розвитку сорту високих досягнень. У цьому питанні ми з ним однодумці, адже спортсмен високої кваліфікації – жива слава для ЗВО і найефективніша реклама. Якщо університет має достойних спортсменів – ним цікавляться, він стає відомим і популярним. Це не лише здорово як будь-які заняття спортом, але й корисно для залучення абітурієнтів», - прокоментував Савчук.

Зауважимо, що турнір триватиме два дні, команди змагатимуться за коловою системою, а переможець буде відомий уже у суботу, 23 листопада.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:  https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1393522747468438