Студенти-агроінженери на AGRO SHOW 2018 у Польщі

Завдячуючи керівництву підприємства «Захід-Агро-Техніка» та дирекції Технічного коледжу Луцького НТУ (які є випускниками кафедри сільськогосподарського машинобудування) викладачі та студенти напрямку «Агроінженерія» мали можливість відвідати ХХ-ту виставку AGRO SHOW 2018 (м.Беднари, Польща).

Міжнародна сільськогосподарська виставка AGRO SHOW проводиться Польською торговою палатою сільськогосподарських машин і устаткування з 1999 року та є однією з найбільших у Європі. Протягом багатьох років AGRO SHOW сприймається як ідеальне місце для представлення новітніх найсучасніших сільськогосподарських машин та обладнання світових фірм-виробників.

Завдяки виставці студенти та викладачі, протягом 2 днів мали можливість ознайомитися з сучасними засобами виробництва у галузі сільського господарства. AGRO SHOW 2018 стала платформою для розширення знань та уявлень щодо агротехніки світового рівня.

Крім того, взяли участь в екскурсії на завод «Rolmako», де ознайомилися із виробництвом ґрунтообробної сільськогосподарської техніки. Багато інформації отримали не лише щодо конструкції машин, а й оглянули технологію їх виготовлення.

Висловлюємо вдячність організатором за надану можливість ознайомитися із сучасними технологіями та машинами агровиробництва.

Доцент каф. ІКЗ АПК Кірчук Р.В.