Студенти-автомобілісти гідно представили Луцький НТУ
на Всеукраїнській студентській олімпіаді

14-17 квітня 2015 року проводився другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки фахівців 6.070101 – Транспортні технології (за видами транспорту) в м. Харків.

Базою для проведення олімпіади був Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ). Студенти з машинобудівного факультету Олег Кулінка (АПс-21) та Ольга Максимук (АП-41) відстоювали честь рідного університету, змагаючись зі студентами інших ВНЗ, а також знайомлячись з учасниками і обмінюючись досвідом.

Здобутками студентів стали зайняті почесні місця та особливі відзнаки. Так, Ольга Максимук зайняла «бронзове» третє місце. А Олег Кулінка отримав почесну відзнаку за відмінні знання в області підготовки бакалаврів. Їм не вистачило буквально кілька балів, аби обігнати студентів із ХНАДУ. Тому окрилені чесною перемогою волинські студенти пообіцяли наступного року приїхати із золотом.

Колектив кафедри автомобілів і транспортних технологій та деканат машинобудівного факультету вітають своїх студентів із здобутими досягненнями та бажають нових успіхів.

Валентин Придюк,
заступник декана