Студенти кафедри будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ ознайомилися із технологіями виготовлення бетонних та асфальтобетоних сумішей на сучасних заводах ТОВ ЛІХТНЕР БЕТОН ЛУЦЬК та ТОВ ЛАД БЕТОН, які розташовані за адресою: Дорожній провулок, 4.

Екскурсія проведена для закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання на кафедрі будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ у результаті вивчення дисципліни Будівельна техніка і виробнича база будівництва та будівельне матеріалознавство. Приємно, що детально все розповіли про роботу своїх підприємств випускники нашої кафедри, які вже займають керівні посади на цих заводах, –директор ТОВ ЛІХТНЕР БЕТОН ЛУЦЬК Петро Миколайович Ткачук і заступник директора ТОВ ЛАД БЕТОН Зорян Олегович Махновець.

БЦІ БЦІ БЦІ

Ознайомилися студенти з усіма технологічними процесами:

1. Доставка матеріалів, їх складування (пісок і щебінь різних фракцій в окремих бункерах, цемент в силосах).

2.  Дозування матеріалів.

3. Перемішування за допомогою змішувачів.

4. Відвантаження на автосамоскиди та автобетонозмішувачі.

БЦІ БЦІ БЦІ

На обох заводах працює високоякісне німецьке  обладнання – повністю автоматизовані технологічні лінії, що дозволяють отримувати бетони та асфальтобетони заданих складів і модифікацій.

Вартість бетонів на сьогодні складає від 2 до 3,5 тис. грн/м3, а асфальтобетонної суміші від 4,0 тис. грн/м3. Повномасштабна війна дуже вплинула на обсяги їхнього виробництва, але сподіваємось, після перемоги всі запрацюють на повну силу.

Студенти залишились дуже задоволені, активно задавали запитання, отримуючи на них вичерпні професійні відповіді.

КТН, доцент кафедри БЦІ ЧАПЮК Олександр

КТН, доцент кафедри БЦІ ЗАДОРОЖНІКОВА Ірина