СТУДЕНТИ-БУДІВЕЛЬНИКИ
ПРОДОВЖУЮТЬ ВІДКРИВАТИ УКРАЇНУ

Маленький Париж – так ранiше i зараз називають мiсто Чернiвцi. Переконатися в цьому змогли студенти факультету будівництва та дизайну груп: БДН-42, БДН-32, БДН-12 та Д-31, які на вихідних відвідали столицю Буковини. Красиве, невелике мiсто, в якому зберiгся старовинний житловий фонд та iсторичнi будiвлi.

Чернiвцi – це один iз трьох обласних центрiв України, який не зазнав руйнацiї пiд час Другої свiтової вiйни. У місті чудова Австро-Угорська архiтектурна спадщина та атмосфера давнини.

Особливої уваги заслуговує Чернiвецький нацiональний унiверситет iменi Юрiя Федьковича або ж Резиденцiя митрополитiв Буковини i Далмацiї. Це архiтектурний шедевр Захiдної України, який вразив нас своєю величчю та неповторною красою.

Мiсто – романтичне i казкове. Тому пiсля прогулянки не посмакувати кавою було б неможливо. Своєю особливою та неквапливою   атмосферою Чернiвцi зачаровують i залишають бажання повернутися знову.

Дуже дякуємо екскурсоводам, якi розповiдали про мiсто з таким великим захопленням та любов’ю, супроводжуючи свої розповiдi легендами та цiкавинками.

I, звичайно, велика подяка нашим найкращим викладачам – Олегу Верешку, Юлії Мельник та Оксанi Шафранській, якi організували цю поїздку та взяли на екскурсiю своїх дiток, завдяки яким ми поринули у дитинство.

Мирослава Гурик,
студентка групи БДН-42