СТУДЕНТИ-БУДІВЕЛЬНИКИ
ПРОДОВЖУЮТЬ ВІДКРИВАТИ УКРАЇНУ
Маленький Париж – так ранiше i зараз називають мiсто Чернiвцi. Переконатися в цьому змогли студенти факультету будівництва та дизайну груп: БДН-42, БДН-32, БДН-12 та Д-31, які на вихідних відвідали столицю Буковини. Красиве, невелике мiсто, в якому зберiгся старовинний житловий фонд та iсторичнi будiвлi.
Чернiвцi – це один iз трьох обласних центрiв України, який не зазнав руйнацiї пiд час Другої свiтової вiйни. У місті чудова Австро-Угорська архiтектурна спадщина та атмосфера давнини.
Особливої уваги заслуговує Чернiвецький нацiональний унiверситет iменi Юрiя Федьковича або ж Резиденцiя митрополитiв Буковини i Далмацiї. Це архiтектурний шедевр Захiдної України, який вразив нас своєю величчю та неповторною красою.
Мiсто – романтичне i казкове. Тому пiсля прогулянки не посмакувати кавою було б неможливо. Своєю особливою та неквапливою атмосферою Чернiвцi зачаровують i залишають бажання повернутися знову.
Дуже дякуємо екскурсоводам, якi розповiдали про мiсто з таким великим захопленням та любов’ю, супроводжуючи свої розповiдi легендами та цiкавинками.
I, звичайно, велика подяка нашим найкращим викладачам – Олегу Верешку, Юлії Мельник та Оксанi Шафранській, якi організували цю поїздку та взяли на екскурсiю своїх дiток, завдяки яким ми поринули у дитинство.
Мирослава Гурик,
студентка групи БДН-42