В ЛНТУ відбулася виставка творчих робіт студентів кафедри архітектури і дизайну. Традиційно для таких заходів, студенти розмістили свою виставку у центральному  фойє головного корпусу, аби охопити більше глядацької уваги та продемонструвати цікаві креативні ідеї.

Цього разу тематика виставки стосувалася інтелектуальної власності  як запоруки до інновацій та розвитку.

ФАБД ФАБД ФАБД

«Тема виставки дуже цікава з позиції саме вашого дизайнерського бачення, бо економісти чи юристи дуже добре орієнтуються в правових питаннях, а от саме як здобувачі дизайнери бачать цей процес – надзвичайно цікаво», - зауважує проректор з НПР та досліджень Олена Лютак.

Своєю чергою, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук наголосив, що в подальшому студенти-дизайнери вивчатимуть дисципліну Основи наукових досліджень, де черпатимуть детальну інформацію щодо патентознавства та захисту наукових розробок і творчих ідей. Тож для дизайнерів, додає декан, ця тема дуже актуальна.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

За словами заступника декана ФАБД Ольги Приступи, роботи виконували студенти першого курсу, в рамках дисципліни Захист професійної майстерності:
«Вони знайомилися з різними аспектами правової діяльності, що дуже важливо для дизайнерів. Студенти осмислювали правові аспекти захисту інтелектуальної власності, комерціалізації робіт для отримання прибутку, крім того, ознайомлювалися із правовим полем в Україні та в світі. Загалом створено більше 100 плакатів. Техніка використана дуже різна, та, здебільшого охоплює комп’ютерні варіанти».

З усіх авторів плакатів, були обрані 4 переможці, які презентували власні роботи, розповіли про тематичний зміст та візуальне наповнення, а також про заклики до суспільства, які намагалися передати за допомогою плакатів.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

Студенти отримали відзнаки від адміністрації ЛНТУ та ФАБД, а також побажання, аби подальші студентські роботи завжди були унікальними, оригінальними та креативними.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД