Студенти-електрики на ТОВ «Електросервіс»

Які напрями діяльності виробничо-монтажного підприємства ТОВ "Електросервіс", як здійснюється виробництво високовольтних комплектних розподільних пристроїв та інверторних підстанцій для сонячних електростанцій - про це та багато іншого дізналися студенти-електрики групи ЕЕ-11 під час екскурсії 18 жовтня по виробничій базі підприємства-партнера Луцького НТУ.

Захід провів директор з виробництва Щерба Віктор Андрійович. Студенти ознайомились з умовами праці на підприємстві, активно цікавились функціональним призначенням високовольтного обладнання, яким комплектуються розподільні пристрої.

Сподіваємось, що даний захід стане для першокурсників каталізатором формування професійних якостей та опанування тонкощів електроенергетичної науки.

Колектив кафедри електропостачання дякує керівництву ТОВ "Електросервіс" за проведену екскурсію та сподівається на поглиблення співпраці в майбутньому.