Студенти факультету бізнесу дізналися
як зареєструвати власний бізнес в Україні

17 березня 2015 року для студентів другого курсу напрямів підготовки «Економіка підприємства» (денна та заочна форма навчання) та «Менеджмент організацій» (заочна форма навчання) практичне заняття з дисципліни «Економіка підприємства» відбулося в приміщенні ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Старший державний інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФСу Волинській області Ірина Ліщук та головний державний інспектор цього ж відділу Олеся Фещук цікаво та доступно повідомили другокурсників про особливості започаткування власного бізнесу в Україні, чітко виділили етапи, які повинен пройти майбутній підприємець, наголосивши неодноразово, що започаткувати власний бізнес – справа не з легких, яка вимагає від людини відповідальності, цілеспрямованості, ентузіазму, ініціативності.

Здивування викликала та інформація, що для реєстрації підприємцем в Україні  необхідно витрати всього одну годину свого часу. Пані Ірина розповіла, які документи необхідні для процедури та куди їх необхідно подавати. А пізніше безпосередньо представила студентам Центр обслуговування платників Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинськійобласті.

Майбутні підприємці дізналися про послуги, які можна отримати в Центрі обслуговування платників, про довідки та дозвільні документи, необхідні платникам під час здійснення ними господарської діяльності, про документи податкової звітності.

Висловлюємо подяку працівникам ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області за цікаву зустріч та надіємося, що отримання теоретичних знань та практичної інформації дозволить студентам факультету бізнесу зайняти провідне місце на сучасному ринку праці.

Надія Хвищун,
заступник декана