Студенти факультету бізнесу подарували свято
дітлахам із «Сонечка»

15 грудня 2015 року студенти з академічних груп УП-41 та МК-41 факультету бізнесу разом Луцького НТУ з доцентом кафедри прикладної статистики та економіки праці Іриною Шубалою напередодні дня Святого Миколая відвідали Ківерцівський навчально-реабілітаційний центр «Сонечко» для дітей з обмеженими можливостями з благодійною метою.

Поїздка планувалася заздалегідь. Для усіх 54 дітей навчально-реабілітаційний центру було придбано іграшки, книги та розмальовки, щоб кожна дитина не була обділена увагою. Передавши подарунки, ми ще раз переконалися в тому, що навіть невелика увага може значно підняти настрій малечі напередодні очікуваного свята. Адже дітки цього реабілітаційного центру, як і будь-яка малеча, чекають на Святого Миколая і в кожного з них є якісь свої сокровенні мрії.

Ми щиро віримо в те, що жодна дитина не буде обділена увагою напередодні новорічно-різдвяних свят. А подарунки, про які мріють малята, вони обов’язково знайдуть 19 грудня під своїми подушечками.

Ірина Шубала,
доцент кафедри