Перейти до основного вмісту

Уже стало доброю традицією на факультеті аграрних технологій та екології проводити польові екскурсії на ДП «Експериментально-дослідне господарство «Еліта» Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту картоплярства національної академії аграрних наук України».  
 

ФАТЕФАТЕФАТЕ


Директор дослідного господарства, Олександр Гулій завжди радо зустрічає та ділиться своїм досвідом впровадження нових технологій вирощування сільськогосподарських культур. Тож і цього разу НПП факультету, на чолі з деканом проф. Русланом Кірчуком, та здобувачі ОП «Агрономія» та ОП «Агроінженерія» мали нагоду не лише побачити як проводиться посівна, але і отримати масу інформації про спектр використовуваних добрив, специфіку роботи навігаційних систем в с/г машинах та особливості застосування додаткового обладнання.

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ


Завідувач кафедри агрономії доц. Микола Зінчук та завідувач кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А. Хайліса доц. Василь Сацюк зійшлись у спільній думці, що такого плану екскурсії допомагають здобувачам закріпити вивчені теоретичні знання та розширити свій кругозір щодо проведення польових робіт, а також відчути себе в реальних умовах своєї майбутньої професії. Важливим також на сьогодні є інтеграція обох ОП, зауважив декан ФАТЕ, адже жоден агроном не зможе працювати без знань про сільськогосподарську техніку та, своєю чергою, жоден агроінженер не зможе стати повноцінним фахівцем без агрономічних знань.    
 

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ


Факультет аграрних технологій та екології