Запорукою повноцінного навчального процесу сучасного ЗВО є спілкування здобувачів із стейкхолдерами, які діляться секретами та лайфхаками успішного господарювання.

28.11.2023 р. для здобувачів та НПП ОП Агрономія та ОП Агроінженерія директором СГПП «Несвіч» Володимиром Кучерою, за сприяння заступника декана з партнерства Факультету аграрних технологій та екології Марії Августинович, був організований виїзний семінар на тему: «Особливості ведення сільськогосподарського виробництва в сучасних умовах».

Фате ФатеФатеФатеФате

До участі в семінарі запрошені і партнери господарства, а саме Артем Шатковський (компанія Agrinos), який, до слова, є здобувачем другого (магістерського) рівня навчання ОП Агрономія Луцького національного технічного університету та представник компанії Syngenta Володимир Крупак

Провідні фахівці господарства радо поділились своїм досвідом у вирішенні ключових завдань підприємства, адже СГПП «Несвіч» працює за повним циклом агровиробництва від обробітку ґрунту та посіву до збору врожаю, його зберігання та транспортування.

ФатеФатеФатеФатеФате

Ключовим меседжем зустрічі було донести до здобувачів інформацію щодо методів збереження природньої родючості ґрунтів, адже мінімізовуючи використання мінеральних добрив, відмова від оранки, впровадження в технології екологічно безпечних видів добрив не тільки призводить до збільшення врожаю та покращення його якості, але і запобігає дегуміфікації та деградації ґрунтів. Не останнє місце на підприємстві займає і підготовка техніки до збору врожаю, адже ретельна підготовка зернозбиральної техніки та її налаштування є запорукою мінімальних втрат врожаю в польових умовах.

ФатеФатеФатеФате

У результаті зустрічі були обговорені подальші шляхи співпраці та заключення договору з можливістю проходження здобувачами практики або ж навчання за дуальною формою.

ФатеФатеФатеФате

Факультет аграрних технологій та екології