СТУДЕНТИ ФБ ВІДВІДАЛИ ЗУСТРІЧ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ
НА ТЕМУ «ЯК СТВОРИТИ ВЛАСНУ СПРАВУ З НУЛЯ:
ПРИКЛАД МАГАЗИНУ «ПРОТЕСТ»»

22 вересня 2017 року студенти академічної групи ПТБ-11 разом із куратором Іриною Пушкарчук відвідали пізнавальну зустріч-презентацію на тему «Як створити власну справу з нуля: приклад магазину «ПРОТЕСТ»», що провів керівник мережі магазинів молодіжного одягу «ПРОТЕСТ streetwear» Євген Борісов. Атмосфера зустрічі була доволі невимушеною, товариською та комфортною.

Євген Борісов – молодий успішний бізнесмен, журналіст за освітою, ідеолог і власник бренду одягу «ПРОТЕСТ» – ознайомив аудиторію з історією створення та розвитку власної справи, окреслив основні моменти започаткування бізнесу, виділив особливості роботи з обраною цільовою аудиторією та контрагентами, відзначив головні проблеми, які виникли на початку діяльності. Зі слів Євгена Борісова, шлях був довгим: від продажу китайського взуття, футболок до організації виробництва власного бренду одягу «ПРОТЕСТ» і відкриття магазинів свого фірмового одягу.

На сьогодні одяг під брендом «ПРОТЕСТ» доволі впізнаваний і популярний серед української молоді, адже є високоякісним та вирізняється нестандартністю й сміливими дизайнерськими рішеннями, патріотичними принтами.

Аудиторія проявила суттєвий інтерес, цікавилась величиною стартового капіталу та джерелами його формування, перешкодами на шляху становлення і розвитку власної справи, обсягами збуту, ціновою політикою, ринками збуту і каналами просування продукції, рентабельністю діяльності, подальшими планами й перспективами розвитку бренду «ПРОТЕСТ streetwear».

Студенти відзначили для себе, що, насамперед, започатковуючи власну справу, необхідно не боятись, бути рішучими, намолегливими, готовими до труднощів і активно діяти у напрямку реалізації власних бізнес-ідей.

Студенти щиро вдячні Євгену Борісову за проведену зустріч-презентацію, мудрі настанови, слушні поради.

Ірина Пушкарчук,
кандидат економічних наук, доцент