Для студентів першого курсу факультету бізнесу і права провели ознайомчу екскурсію в підрозділ поліції, а саме відділення поліції № 3 (м. Луцьк) Луцького районного управління ГУНП у Волинській області.

Поліція

Захід відбувся за ініціативи доцента кафедри права Наталії Рябих. Зустрічали студентів начальник СДПЛ Луцького РУП Іван Данько, інспектор СДПЛ Луцького РУП Петро Дорощук, старший спеціаліст-криміналіст сектору кримініналістичного забезпечення Анастасія Островська та т.в.о. заступника  начальника УГІ Олександр Богдан.

ПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліція

Здобувачів детально ознайомили з організацією роботи підрозділу та інноваційною підсистемою «Custody Records», яка гарантує дотримання прав людини та створює безпечні та комфортні умови для робити поліцейських.

Також поліцейські продемонстрували спеціалізовані кабінети та пояснили їхнє призначення.

ПоліціяПоліціяПоліціяПоліція

Після цього студентам показали різноманітне криміналістичне приладдя, з яким вони мали змогу скористатись самостійно і спробувати себе в ролі експерта-криміналіста. Здобувачі уважно слухали пояснення поліцейських та отримали задоволення від екскурсії.

ПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліціяПоліція