Перейти до основного вмісту

Студенти факультету бізнесу та права ОП «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування», «Економіка підприємства» відвідали з екскурсією провідні компанії нашого регіону.

ФБП ФБП


Здобувачі ознайомилися з діяльністю компанії BusMarket Group, що є дистриб'ютором автозапчастин та входить до складу акціонерів закупівельного союзу Global One Automotive GmbH, який є визнаним стратегічним альянсом провідних світових автомобільних дистриб'юторів, та ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», що є материнською компанією групи підприємств ТМ «ВІЛІЯ». 

ФБП ФБП ФБП


Захід відбувся у рамках виконання проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти».

Здобувачі зустрілися із провідними фахівцями компаній, які ознайомили їх з виробничими процесами та інноваційними рішеннями в їхніх сферах функціональної діяльності, логістичними потоками компаній, процесами складської логістики, особливостями організації економічної роботи підприємств. 

ФБП ФБП ФБП


Студенти переконалися, що підприємницька складова діяльності компаній перебуває у постійному розвитку, вдосконалюються технології, підвищується професійний рівень фахівців та здійснюється пошук нових креативних кадрів, що вселяє надію в перспективи майбутнього працевлаштування здобувачів.

Факультет бізнесу і права