У рамках започаткованого кафедрою обліку і аудиту проєкту «Job shadow day», 17 травня була проведена зустріч студентів спеціальності з власницею та командою Consulting Center.

Компанія надає широкий комплекс послуг для малого та середнього бізнесу (бухгалтери, фінансисти, кадровики, юристи). Молоді, освічені та позитивні працівники Consulting Center гнучко реагують на зміни в законодавстві та на ринку, швидко адаптуються до нових умов, удосконалюють свої знання і вивчають нове, активно розвивають відносини з клієнтами і партнерами.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Сьогодні вони ще й були у ролі менторів та з радістю ділились особливостями роботи та секретами успіху з нашими студентами.

Колектив кафедри обліку і аудиту ЛНТУ щиро дякує колективу Consulting Center, а особливо Ользі Іванків за приділений час, подарунки, щирість, відкритість та любов до бухгалтерської справи!

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

P.S. Відгуки наших студентів про захід:

• «Дуже дякую за таку екскурсію. Це дійсно було дуже цікаво та інформативно. І я зрозуміла, що хотіла б починати працювати саме з такого, тому що це дуже крутий досвід і практика».
  • «Дуже цікаво і пізнавально було відвідати консалтинг центр. Ми побували в двох офісах, які дуже красиві та затишні. Власниця консалтинг центру дуже цікаво розповідала та показувала усе. Мали можливість побачити та почути чим займаються працівники компанії. Вкінці ми отримали приємні сувеніри на згадку, за що дуже вдячні».
  • «Екскурсія до консалтинг центру була дуже корисною. Було цікаво побачити, як працює центр зсередини. Спостерігаючи за роботою дівчат, ми мали можливість поставити їм декілька запитань, дівчата чітко та зрозуміло на них відповідали, що допомогло краще зрозуміти певні моменти в роботі. Була дуже крута атмосфера та дружній колектив».
  • «Чудова компанія, провели гарну екскурсію і багато розповіли цікавих особливостей роботи консалтинг центру».
  • «Дякую за візит до центру. Зустрілись з привітними працівниками та позитивною власницею».
  • «Візит в консалтинг центр був дуже продуктивним».
Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Кафедра обліку і аудиту