18 травня 2024 року відбулася зустріч студентів ЛНТУ із керівником відділу інвестування ТзОВ «Атланта» Андрієм Березнюком.

Участь взяли здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціальності 076 Підприємництво та торгівля першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та інші.

ФБП ФБП

З метою посилення у здобувачів вищої освіти набуття практичних навичок, запрошений лектор ознайомив студентів з архітектурою і діяльністю ТзОВ «Атланта» в сучасних умовах, безпосередньо зі специфікою роботи відділу інвестування, а також поділився власним практичним досвідом вирішення різних проблем при роботі з клієнтами.

Під час спілкування зі здобувачами вищої освіти Андрій Березнюк розповів про основні правила інвестування, можливості та особливості інвестування в американські акції, поділився зі здобувачами лайфхаками куди і як краще інвестувати.

ФБП ФБП ФБП

Здобувачі вищої освіти активно цікавилися особливостями та можливостями інвестування в нерухомість, банківські метали, антикваріат, сировину, акції, облігації, порадами як розпочати інвестиційну діяльність тощо.

Дякуємо запрошеному лектору Андрію Березнюку за корисні поради та настанови!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ