Під час канікул студенти факультету митної справи, матеріалів і технологій та факультету бізнесу і права Луцького національного технічного університету активно проводять час.
Здобувачі відвідали захоплюючий квест «Антивірус» від Клубу Активного Відпочинку «Extreme PRO». Спробувавши свої сили, вони не тільки весело провели час, але й виявили високий рівень командної співпраці та лідерських якостей.
Студенти здобули «Антидот», дізнались, скільки часу у них залишилося в запасі та як врятувати світ!
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%811.jpg)
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%812.jpg)
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%813.jpg)
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%814.jpg)
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%815.jpg)
![студенти](/sites/default/files/inline-images/%D1%816.jpg)