Перейти до основного вмісту

Усі сьогодні в Україні знають, що дрон – це очі військового. Завдяки літальному апарату, наші захисники мають можливість здійснювати розвідувальну місію та наносити удари на ворожі позиції, при цьому, зберігаючи власне життя й здоров’я.

Розуміючи відповідальність кожного з нас та важливість максимально підтримувати й допомагати нашим воїнам, студенти та викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії долучилися до збору коштів на дрон. Ініціатором волонтерської акції став доцент кафедри БЦІ Петро Іванович Біскуб, а завдяки згуртованості студентського й наукового колективу, вдалося зібрати необхідну суму коштів для придбання безпілотника.

Бці

Придбаний літальний апарат колектив кафедри разом із ректором ЛНТУ Іриною Вахович передав військовослужбовцям 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, які нині виконують розвідувальну місію.

Бці

Таким чином, наголошує декан факультету будівництва, архітектури та дизайну Олександр Андрійчук, спільнота студентів та викладачів долучається до наближення перемоги України над агресором. Одночасно з тим, в університеті відбувається процес підготовки не лише професіоналів-практиків за різноманітними освітніми напрямами, але й виховуються патріоти держави, основним завданням яких є гуртування заради спільної переможної мети.

Бці

Варто відзначити, що таким чином кафедра БЦІ започаткувала благодійний марафон в ЛНТУ, завдяки якому нам спільно вдасться допомогти нашим захисникам у відстоюванні країни.

Дякуємо ініціатору благодійного збору, викладачам та студентам за небайдужість, державницьку позицію та підтримку, таку необхідну нашим воїнам.