Перейти до основного вмісту

На кафедрі екології продовжується започаткований у цьому навчальному році цикл інтегрованих практичних занять у кращих музеях Західного регіону України. Цього разу, в рамках вивчення дисциплін «Історія науки і техніки» (бакалаврат) і «Відкриті наукові основи та практика в галузі екології» (магістратура) здобувачі першого, бакалаврського, та другого, магістерського, рівня вищої освіти під керівництвом завідувача кафедри екології Василя Іванціва та доцента кафедри екології Людмили Коробчук, викладачів відповідних курсів, відвідали Музей науки і техніки та промислового дизайну та Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, які мають близьку локацію у комплексі «Адреналін-Сіті».

Екологія Екологія


Музей Корсаків, цей дивовижний простір сучасного андеграундного мистецтва – це локація, що покликана популяризувати духовність нації, українське мистецтво XX століття. Здобувачі мали можливість знайомства з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції і перформанси сучасних авторів, роботи яких виставлені у музеї.

Екологія

У музеї на даний час представлені роботи понад 100 видатних митців (це більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт: тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.

Екологія

Музей науки і техніки та промислового дизайну  – унікальний майданчик, де можна поринути у світ історії розвитку технологій, довідатися про найвизначніші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки. Де, як не тут, студентам можна на практиці вивчати курси, присвячені основам та методам наукових досліджень!

Екологія

Фідбек від наших студентів, які взяли участь в занятті у музеях:

Павленко Дарина (ЕОС-21): «Я вже тривалий час живу в Луцьку, але ще ніколи не була в Музеї науки і техніки. Мене вразило велике різноманіття приладів, також детальніше про кожен прилад, технічну інновацію та винахід, їхню історію та значення для людства нам розповів екскурсовод цього музею. Дуже сподобалось те, що з деякими експонатами можна було взаємодіяти. Що стосується Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – ряд експонатів вражає, і я хочу сказати: дві музейні експозиції доповнювали одна одну: світ науки і світ мистецтва викликають повагу та захоплення людським генієм. Я багато нового дізналася для себе, а для тих, хто ще не був у цих музеях – раджу їх відвідати!».

Екологія

Хомік Каріна (ЕОС-21): «Відвідання Музею науки і техніки – це завжди цікава та захоплива подорож у світ наукових відкриттів та технологічних досягнень людства. Раджу всім його відвідати, це цікаво та корисно, адже такі екскурсії та практичні заняття допомагають розширити наші знання, отримати натхнення та поглибити розуміння складності і еволюції сучасного технологічного світу, який нас оточує».

Екологія

Евеліна Стрілецька, (ЕОС-21): «Я завжди захоплювалася місцями, де можна побачити щось нове для себе. І саме у цьому музеї я побачила дуже багато цікавого та пізнавального. Це той випадок, коли у звичному відкриваєш щось незвичне. Було круто, що деякі експонати можна було випробовувати, тому ми весело провели час з групою. Я раджу всім відвідати цей музей, його експозиція буде цікавою не лише тим, хто займається наукою, а усім охочим, і дорослим, і дітям!».

Екологія


Дубінчук Софія (ЕОСм-11): «Виставки і музеї – це взагалі круто, було дуже пізнавально слухати екскурсовода, який є фахівцем своєї справи, та пояснення наших викладачів. Я відкрила для себе цікаву локацію у нашому місті, ще повернусь сюди з друзями!»

Екологія

Дякуємо екскурсоводу Андрію за чудову можливість побачити багату добірку технічних експонатів різних епох, за неповторні враження від організації заняття, огляду експозицій та кількості зібраного матеріалу музею. Надзвичайно цікава екскурсія – заняття, позитивні емоції від цього дня залишаться з нами надовго!

Екологія Екологія Екологія Екологія Екологія Екологія Екологія


Кафедра екології