22 березня 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Маркетинг та його складові, практичний кейс Fincar».

Захід організований завідувачем кафедри маркетингу Іриною Лорві за пропозицією Мар’яни Людви – HR Maneger у Fincar.

МаркетингМаркетинг

Учасниками заходу були здобувачі ОП Цифровий маркетинг та ОП Маркетинг. Під час лекції розглядались питання:

-  інструменти digital-маркетингу;

-  особливості роботи маркетолога на ринку лізингових послуг;

-  стратегія 5-ти дотиків.

Гостьовим лектором Аліною Мурзіною (маркетолог компанії Fincar), був представлений практичний кейс із просування послуг Fincar у соціальних мережах.

МаркетингМаркетинг

На завершення зустрічі був укладений Меморандум про співпрацю між ТОВ «Фінкар» в особі генерального директора Михайла Турика та ректором ЛНТУ Іриною Вахович.

Метою Меморандуму є створення сприятливих умов для розвитку науки та співпраці, тісне залучення роботодавців до організації та реалізації навчального процесу.

МаркетингМаркетингМаркетинг

Колектив кафедри маркетингу впевнений у подальшій плідній співпраці та організації цікавих тренінгів для здобувачів ОП Цифровий  маркетинг та Маркетинг.

Кафедра маркетингу