16 лютого 2024 року відбулася зустріч ІТ-фахівців, практиків, які сьогодні є аспірантами ОП Інженерія програмного забезпечення зі здобувачами спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки».

Історіями реалізації себе у професії програміста поділитися з нинішніми студентами PHP Backend Developer компанії Playwing Владислав Чижевич та Developer компанії Speroteck Георгій Бандач.

Іпз

Під час зустрічі студенти мали можливість послухати фахові доповіді та дискусії щодо питань «Cloud Computing» та «Clean Code Principles».

Говорили про типи та моделі хмарних технологій, переваги та недоліки хмарних обчислень, майбутнє хмарних технологій.

Іпз

ІпзІпз

Також вдалося подискутувати над питанням: «Який код кращий – чистий чи продуктивний»? Також згадали за книгу «Чистий код» Роберта Мартіна, яка повинна бути у бібліотеці кожного програміста. Спікери розповіли багато цікавого про тонкощі своєї роботи.

ІпзІпз

Зустріч пройшла цікаво, результативно, дискусійно. Аспіранти поділилися цінними порадами, підвищили мотивацію здобувачів вищої освіти.Зустріч пройшла в позитивній атмосфері!

Кафедра ІПЗ