З 21 по 24 лютого 2024 року був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно).

Захід відбувся в дистанційному форматі за підтримки Національної академії наук України, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Києво-Могилянська академія», низки академічних установ НАН і НААН України.

Конкурс

Учасниками конкурсу стали студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ, які уже третій рік поспіль виборюють перемоги в обласному етапі та є фіналістами Всеукраїнського конкурсу.

Нагороджені Дипломами ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проєкти призерів Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно):

В категорії (секції) «Комп`ютерні науки та штучний інтелект»:

1. проект «Electronic document management system (система електронного документообігу)», категорія «Комп`ютерні науки та штучний інтелект»,

автор Остапчук Олександр Вікторович, здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Комп’ютерні науки», Факультету комп’ютерних та інформаційних технологій, Луцького національного технічного університету

2. проект «Digital Rebuild Invest», категорія «Комп`ютерні науки та штучний інтелект»,

автори Зімич Аліна Олексіївна (здобувачка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Комп’ютерні науки») Берайа Дмитро Зурабович (здобувач ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Компʼютерна інженерія») Факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету.

Конкурс

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку науковим і педагогічним наставникам фіналістів Всеукраїнського турніру конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для 20 вікової категорії від 16 до 23 років включно) 2023/2024 навчального року за високий рівень підготовки переможців та призерів змагання (Наказ № 20 від 1 березня 2024 р.).