Сьогодні  студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» мали змогу отримати практичні навички з теми «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», яку вивчають в рамках дисципліни Право соціального забезпечення в Україні, в Луцькій філії Волинського обласного центру зайнятості.

Соціальне забезпечення

Такий формат був організований доцентом кафедри права Наталією Щербюк. На зустрічі була присутня завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жанна Хаймик ознайомила студентів із структурою центру зайнятості, специфікою роботи працівників різних відділів, які працюють як з роботодавцями, так і з населенням. Зокрема, була нагода відвідати відділ кар’єрних радників і відділ активної підтримки безробітних.

В ході зустрічі студенти мали змогу дізнатися про особливості реалізації в умовах сьогодення 5 програм фінансової підтримки роботодавця і найманого працівника, які сприяють працевлаштуванню. Також поговорили про стажування як спосіб отримання необхідних навичок на конкретному робочому місці і про можливості отримання мікро гранту на власну справу через портал «Дія».

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпеченняСоціальне забезпеченняСоціальне забезпеченняСоціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Студенти подивилися мульти-серіал, у якому продемонстровано важливі моменти, які необхідно знати при пошуку роботи.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Соціальне забезпечення