Перейти до основного вмісту

14.05.2024 р. в ЛНТУ була продовжена серія методичних коучингів для гарантів Phd та керівників здобувачів третього освітньо-наукового рівня.

НаукаНаукаНаукаНаука


Зокрема, проректор з НПР та досліджень Лютак Олена акцентувала увагу на нових законодавчих змінах, що відбулися у зв’язку із затвердженням Постанови № 507 від 03 травня 2024 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та атестації науково-педагогічних і наукових кадрів», особливостях створення разових рад щодо захисту дисертаційних досліджень, активізації публікаційної діяльності здобувачів, вчасній презентації здобувачем наукових результатів дисертації та її обговорення на засіданні структурного підрозділу закладу, що реалізує відповідну освітньо-наукову програму.

НаукаНаукаНаука


В.о. начальника відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Кузьмак Олена презентувала результати проведених акредитацій освітньо-наукових програм  ЛНТУ за 2020/2024 н.р. з акцентом на зауваженнях та пропозиціях, що були зазначені у висновках ЕГ та ГЕР.

НаукаНаука