З 5 по 7 вересня у місті Чернівці відбувся чемпіонат України з греплінгу та панкратіону, в якому взяли участь близько 300 спортсменів із 17 областей України. Серед учасників змагань були й студенти Луцького національного технічного університету, які засвідчили високий рівень підготовки та завоювали призові місця у складі збірної команди Волинської області.

змагання

П'ятеро студентів ЛНТУ відзначилися у змаганнях, посівши наступні місця:

• Іван Пасич (група ФКм-11) – 1 місце у ваговій категорії до 66 кг.
  • Юрій Пасич (група ФКіС-31) – 1 місце у ваговій категорії до 66 кг.
  • Іван Поремчук (група ФКіС-32) – 2 місце у ваговій категорії до 92 кг.
  • Андрій Місюк (група ФКм-11) – 2 місце у ваговій категорії до 77 кг.
  • Владислав Іовенко (група ФКіС-22) – 4 місце у ваговій категорії до 69 кг.
змагання

Завдяки успіхам наших студентів, збірна Волині посіла третє загальнокомандне місце , що є вагомим досягненням на національному рівні.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонату з чудовими результатами, а також дякуємо їхньому викладачу – доценту кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександру Панасюку , за підготовку спортсменів і підтримку на шляху до перемоги!