Відбулася офіційна зустріч проректора Луцького націонльного технічного університету з науково-педагогічної роботи та досліджень, професора Олени Лютак та представника Національної ради у Волинській області Лілії Бойко. Зустріч мала на меті обговорення ключових питань, пов'язаних із дотриманням законодавчих норм у сфері медіа.

зустріч

Під час зустрічі було розглянуто питання щодо вимог посилення контрольних примірників до Національної ради у Волинській області. Особлива увага була приділена статті 37 Закону України "Про медіа".

На сьогоднішній день Луцький національний технічний університет має зареєстрованих 11 наукових видань, що свідчить про значний вклад у розвиток науки та досліджень. Така активна діяльність підкреслює важливість університету як наукового центру Волинської області та його роль у розширенні наукових знань.

Підсумовуючи результати зустрічі, було досягнуто домовленостей щодо подальшого співробітництва між ЛНТУ та Національною радою у Волинській області.