Перейти до основного вмісту

Лісівничий молодіжний центр Воротнівського лісництва філії «Ківерцівського ЛГ» ДП «Ліси України» для кафедри Лісового господарства ЛНТУ є не тільки базою проведення практичних занять в реальних умовах лісогосподарського комплексу, але і зоною відпочинку та релаксу. 

Фате ФатеФате


На базі центру вчергове були проведені заняття для набуття практичних навичок з дисциплін «Лісова таксація», «Лісові культури» та «Деревинознавство» під керівництвом наставників, доцента Олександра Герасимчука та асистента Юрія Шимчука. Студенти мали можливість попрактикуватись у визначенні таксаційних характеристик, зокрема  середнього діаметру дерев, визначення віку та висоти деревостану.    
 

ФатеФатеФате


Також здобувачі та НПП кафедри радо долучаються до сезонних робіт зі збору врожаю яблук у саду, оскільки на яблука уже чекають у консервному цеху, де з них приготують смачний сік та сушку, зокрема і для наших Захисників. Навіть пошкоджені та некондиційні плоди знайдуть своє застосування – ними залюбки поласують дикі кабани, як живуть в природних умовах на території Воротнівського лісництва.

ФатеФатеФатеФатеФате


Такі зустрічі уже стали традиційними, в процесі яких обговорюють виклики, які стоять на сьогодні перед лісівничою галуззю у контексті практичної підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців лісового господарства, про що і наголосила керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук
 

Фате

Кафедра лісового господарства