27 грудня 2023 року Волинський обласний еколого-натуралістичний центр Волинської обласної ради провів обласний етап Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проєктів «Україна-Європа-Світ-2023».

Захід відбувається з метою підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності.

У рамках Тижня був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія (16-23 років).

Учасниками конкурсу стали студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ, які уже третій рік поспіль виборюють перемоги в обласному етапі та вдруге поспіль вигравали у Всеукраїнському конкурсі.

Конкурс

Отож переможцями секції «Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту» стали: студенти 1 курсу магістратури Олександр Остапчук та Аліна Зімич і студент 2 курсу бакалаврату Дмитро Берайя. Наукове керівництво здійснювали: доценти кафедри «Комп’ютерні науки» Ніна Здолбіцька та Юрій Лук’янчук і доцент кафедри «Компʼютерна інженерія та кібербезпека» Наталія Багнюк.

КонкурсКонкурсКонкурс

Вітаємо наших талановитих здобувачів та їхніх наукових керівників і бажаємо натхнення та мотивації на нові проекти, актуальні рушення, гідну оцінку наукових ідей та подальших впевнених перемог!