Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП Міжнародні економічні відносини взяли участь у XІ Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право» (організатор  ЗВО «Університет Короля Данила» (м. Івано-Франківськ).

Конкурс

В межах симпозіуму був проведений Студентський конкурс наукових проєктів «Розвиток держави. Погляд у повоєнний час». 16 листопада 2023 року відбулось онлайн-представлення поданих на конкурс наукових робіт.

Конкурс

Кірдей Вікторія представила наукову роботу «Стан та пріоритети відновлення аграрного сектору України у повоєнний період» (науковий керівник к.е.н., доцент Галазюк Наталія). Також Татарчук Даниїл виступив з доповіддю «Нові виклики українського бізнесу в умовах війни та адаптації до сучасних реалій» (науковий керівник к.е.н., доцент Зелінська Ольга).

Конкурс

Метою симпозіуму було створення молодіжної платформи для спілкування, діалогу та пошуку шляхів розв’язання актуальних аспектів розвитку архітектури, економіки, права, дизайну, цифрових та інформаційних технологій. На заході були представлені цікаві доповіді на актуальну тему. Учасники мали змогу поділитися власними напрацюваннями та баченням вирішення проблем повоєнного розвитку нашої держави.

КонкурсКонкурс

Кафедра МЕВ