У неділю, у стінах Конгресово-виставкового центру «Парковий» у Києві, відбувся завершальний етап Воркшопу, організованого молодіжною радою при Президентові України. Захід зібрав представників органів студентського самоврядування (ОСС) з усіх куточків України, які зосередилися на обговоренні майбутнього молодіжної політики.

воркшоп

Луцький національний технічний університет був гідно представлений на цьому заході сімома делегатами, які взяли участь у фінальному воркшопі з серії воркшопів «Молодь 2035». Ця ініціатива спрямована на представників студентського самоврядування, надаючи їм можливість обмінятися досвідом та ідеями для покращення своєї діяльності.

Під час воркшопу учасники ретельно аналізували сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, що стоять перед ОСС. Це дозволило їм визначити основні проблеми та розробити стратегії для їх вирішення, з метою покращення загального стану студентського самоврядування в Україні. Учасники ще раз переконалися, що молодь є рушійною силою всіх змін у країні, і вони можуть розраховувати на підтримку вищого керівництва.

воркшопворкшопворкшоп

Захід став чудовою платформою для обміну ідеями та встановлення нових контактів. Учасники з різних регіонів України обговорювали спільні проблеми та шукали шляхи для їх вирішення, що сприяло укріпленню співпраці між студентськими громадами.

Воркшоп "Молодь 2035" надав їм не лише нові знання та навички, а й мотивацію для подальшої роботи та розвитку студентського самоврядування.

воркшопворкшоп

Таким чином, завершальний етап Воркшопу став важливим кроком на шляху до зміцнення студентського самоврядування в Україні, демонструючи, що молодь має силу і потенціал для активної участі у формуванні майбутнього своєї країни.

воркшопворкшоп