Global Money Week — це міжнародна ініціатива, яка проводиться щорічно з метою підвищення фінансової грамотності та фінансової свідомості серед дітей та молоді.

Junior Achievement Ukraine цього року вперше приєдналася до #GlobalMoneyWeek і у партнерстві із Національним банком України провели заходи для української молоді.

Конкурс

За результатами проведених заходів, стали відомі імена переможців у кожній номінації!

Конкурс на кращий розв’язок кейсу від фінансової установи - MetLife. Завдання полягало у розв'язанні командою (до 5-ти осіб) кейсу від провідної міжнародної страхової компанії Metlife. Результати роботи команди оцінювала команда фахівців страхової компанії і обрала найкращий варіант вирішення кейсу. Команда-переможець отримує приз від Metlife.

У номінації «Покроковий гайд» першість здобула команда ЛНТУ у складі студентів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Денисюка Дениса, Габрильчук Ольги, Турик Тетяни, Шулипи Максима, Гусар Анни.

Вітаємо наших студентів і бажаємо нових яскравих перемог!