Студенти Луцького НТУ боряться за приз від Представництва ЄС в Україні

На платформі EUROQUIZ.ORG.UA з 2 по 6 квітня проводиться Євровікторина, організована Представництвом ЄС в Україні. Учасники розіграшу отримають спеціальний подарунок: карту Європи.

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина на тему Європи та Євросоюзу, що складається з 5 раундів. При оцінці враховують точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців серед дітей та дорослих отримають цінні призи.

Сьогодні, 6 квітня, студенти-туристи факультету екології та приладо-енергетичних систем під керівництвом завідувача кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ також взяли участь у Євровікторині.

Студенти пройшли вікторину під час уроку-конкурсу у комп’ютерному класі, тим самим покращили свої знання про Європу та довели, що варті винагороди.

Тамара Максимчук, провідний фахівець відділу неперервного навчання