Студенти Луцького НТУ долучилися до висадки дерев в честь загиблих воїнів АТО

Студенти Луцького національного технічного університету із викладачами долучилися до висадки дерев в честь загиблих воїнів АТО.

Захід відбувся 12 квітня у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Більше 12 підприємств та організацій Луцька, представники духовенства та обласних спілок, студенти закладів вищої освіти, коледжів та училищ взяли участь у посадці дерев. Загалом учасниками акції стали більше 150 активістів. Вони висадили алею із калини, липи та хвойних дерев.

Першими висадили калину студенти факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ Максим Мацюк та Валентин Власов. Серед учасників акції були студенти факультету бізнесу та факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Дякуємо студентам та викладачам Луцького НТУ за участь в акції, активну позицію та небайдужість!

Інформаційний відділ Луцького НТУ