Студенти Луцького НТУ на дні відкритих дверей у ДРАЦСі

3 жовтня 2018 року студенти першого курсу факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ спеціальності «Право» разом з викладачами Земко А.М., Щербюк Н.Ю., Аніщук В.В. відвідали День відкритих дверей відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Зі студентами зустрілися начальник Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області Калинович Тамара Іллівна і заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Панасюк Ольга Сергіївна. Працівники відділів ДРАЦСу розповіли про основні завдання та функціональні напрямки їхньої роботи, а також пілотні проекти, які запроваджені Міністерством юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Великий інтерес та обговорення серед студентів викликали питання процедури реєстрації шлюбу, укладення шлюбного договору, зміни імені, визнання батьківства, реєстрації народження і т.д.

Для гостей провели екскурсію архітектурною пам?яткою місцевого значення – Палацом урочистих подій та розповіли про урочисті обряди, які у ньому проводяться.

Колектив кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ