Студенти Луцького НТУ – на Дні відкритих дверей в управлінні юстиції

27 вересня 2018 року, з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста, у рамках тижня правових знань, студенти першого курсу спеціальності «Право» факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького національного технічного університету відвідали День відкритих дверей для студентів-юристів та громадськості у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Головним спеціалістом зв?язків з громадськістю Довгополовою-Совотюк Богданою Ярославівною для студентів була проведена оглядово-інформаційна екскурсія структурними підрозділами управління, під час якої працівники розповіли про специфіку роботи в установах юстиції у локаціях. Студенти познайомилися з роботою відділу персоналу, відділу організаційної роботи, документування та контролю, відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, відділом державної реєстрації нормативно-правових актів, відділом фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності та ін.

Дуже цікавою для студентів була бесіда з керівництвом, начальниками та головними спеціалістами управління. Зокрема, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації, начальник Управління державної реєстрації Семенюк Ольга Богданівна розповіла про основні зміни та реформи організації та роботи органів юстиції України, а також звернула увагу присутніх на актуальні питання роботи нотаріату, ДВС, приватних виконавців, ДРАЦСу, управління державної реєстрації, правової роботи та правової освіти, у сфері банкрутства, персоналу, судової роботи, організаційної роботи, документування та контролю. Головні спеціалісти управління розповіли про можливість проходження практики та стажування студентами-юристами, заміщення вакантних посад в органах юстиції, вимоги до кандидатур та стимули у роботі.

Наостанок присутні викладачі кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права (кандидат історичних наук, завідувач кафедри Жук О.М., кандидат юридичних наук, доцент кафедри Земко А.М., кандидат юридичних наук, доцент кафедри Аніщук В.В.) та керівництво Головного територіального управління юстиції у Волинській області домовилися про подальшу плідну співпрацю, проведення спільних заходів з метою підвищення правової освіти і правової свідомості студентів.

Кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення та права