Студенти Луцького НТУ – на всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

24-25 березня у м. Луцьк відбувся XVІIІ Всеукраїнський турнір «РУБІЖ» з рукопашного бою.

Змагання тривали в приміщенні спортивного комплексу Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Організатор заходу – Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» зібрала на своїх змаганнях 12 команд спортивних об’єднань та понад 160 учасників, які культивують розвиток єдиноборств.

Серед спортсменів, що відстоювали честь Волинської області, було також п’ятеро студентів Луцького НТУ. В цікавих та напружених поєдинках, наші хлопці завоювали наступні місця:

Шелофаст Даниїл, ст. гр. ФК-11, І місце у ваговій категорії до 80-ти кілограмів,

Бухалюк Максим, ст. гр. ФК-11, ІІ місце у ваговій категорії до 70-ти кілограмів,

Апшай Владислав, ст. гр. Д-21, ІІ місце у ваговій категорії до 75-ти кілограмів,

Лихач Артур, ст. гр. БДН-32, ІІІ місце у ваговій категорії до 80-ти кілограмів,

Велієв Солтан, ст. гр. ФК-11, ІV місце у ваговій категорії до 65-ти кілограмів.

Вітаємо спортсменів, бажаємо їм міцного здоров’я та нових перемог!

Голова спортклубу Панасюк О. О.