Студенти Луцького НТУ обрали голову профкома

27 вересня у Луцькому національному технічному університеті відбулися вибори голови Студентської профспілки.

Тож, після того як зібрався необхідний для проведення процедури кворум, Ілля Ковтонюк (тепер уже екс-профком) представив кандидатів на посаду голови профспілки студентів. Так, за місце боролися: Дем’ян Петрик (студент-магістр ФБ) та Арсен Фенюк (студент ІІ курсу факультету КНІТ).

За процедурою, кожен з кандидатів представив свою програму цілей, які прагнуть реалізувати на посаді, відповів на запитання, а також аргументував свою позицію щодо бажання балотуватися.

Заслухавши хлопців, присутні розпочали голосувати. Кожен віддав свій голос за того, чиї цілі найбільше вподобав та підтримав. Відтак, із відривом у один голос, в чесній боротьбі переміг Арсен Фенюк. Студент подякував за довіру і пообіцяв, що буде достойним головою профспілки і не підведе своїх виборців.

Потому, новообраний профком висунув пропозицію проголосувати за кандидата на посаду його заступника – Івана Соніча. Пропозицію підтримали одноголосно.

Далі обрали склад ревізійної комісії, а також делегували нового голову бути представником студентства Луцького НТУ в обласній профспілці.

До слова, за процесом слідкували та брали участь в дискусіях і представники керівної ланки університету. Відтак, новий склад студентської профспілки привітав проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук, своєю чергою, рекомендував звертатися за порадами голова профкому працівників Луцького НТУ Віктор Мартинюк, а голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський наголосив, що тепер на Арсенові лежить велика відповідальність і наголосив на необхідності відвідувати заходи обласної профспілки, оскільки там можна почути багато корисної і потрібної інформації.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1340870656066981