Студенти Луцького НТУ оригінально відзначили День юриста
9 жовтня 2018 року у Луцькому НТУ відсвяткували День юриста. Студенти першого курсу спеціальності «Право» Луцького НТУ вирішили залучити до святкування професійного свята усіх студентів та професорсько-викладацький склад університету. Відбулася святкова презентація, була проведена цікава вікторина на знання основ правознавства, під час якого студенти-юристи частували присутніх солодощами та дарували тематичні подарунки.
Не оминули своєю увагою студенти і керівний склад Луцького НТУ. Зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах продемонстрував високий рівень знань у галузі трудового законодавства, за що був нагороджений джерелом найвищої юридичної дії – Конституцією України.
Кафедра гуманітарних наук та права