Студенти Луцького НТУ
побували одному з найпотужніших
цукрових заводів України

Екскурсія відбулась 5 травня за участі студентів четвертого курсу технологічного факультету (групи ІМ (МТП), які під керівництвом старшого викладача кафедри пакування та автоматизації виробничих процесів Любов Крестьянполь відвідали TзОВ «Радехів цукор».

Компанія є найбільшим виробником цукру в Західній Україні та входить до міжнародної групи компаній «Pfeifer&Langen» – провідного виробника цукру на теренах Європейського Союзу. Це сучасне та модернізоване підприємство, що спеціалізується на переробці цукрового буряка, виробництві цукру-піску, меляси та жому.

Екскурсія була проведена головним технологом виробництва. Молодь змогла вивчити технологічні процеси та обладнання на всіх структурних одиницях підприємства, включаючи пункт прийому сировини, цехи миття та обробки, а також безпосередньо сам процес виробництва та пакування цукру.

Висловлюємо подяку адміністрації TзОВ «Радехів цукор» за підтримку ініціативи кафедри та плідну співпрацю!

Кафедра пакування
та автоматизації виробничих процесів