Студенти Луцького НТУ проходили навчання на полігоні
З 21 по 25 травня студенти кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету проходили другу частину комплексних практичних занять з первинної військово-професійної підготовки на базі 14-ї ОМБр (м. Володимир-Волинський).
Зокрема, заняття проходили за програмою підготовки офіцерів запасу. Так, до практичних занять з тактичної, інженерної, стройової, вогневої та підготовки зі зв'язку були залучені курсанти першого курсу.
Відтак, на заняттях з вогневої підготовки були проведені практичні стрільби з автомата Калашникова (АК-74), пістолета Макарова (ПМ), кулемета Калашникова (ПК) і снайперської гвинтівки Драгунова (СВД).
Кращих результатів у виконанні вправи стрільби з ПМ і АК-74 досягли курсанти: Копера Б. (ПМ), Полінчук Ю. (ПМ), Гаджиєв М. (АК-74), Демчук І. (АК-74), Сподарець С. (АК-74), Лаговський І. (АК-74).
Найкращий результат стрільби з АК-74 і ПМ показав завідувач кафедри військової підготовки Турсумуратов П.С.
Кафедра військової підготовки
Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...