Студенти Луцького НТУ – «срібні призери» на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

11 квітня у місті Харків відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» за напрямом «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Студенти кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ на конкурсі представляли роботу «Адаптація їздового циклу до реальних умов руху міських автобусів».

Наші студенти продемонстрували високий рівень підготовки та професіоналізм під час захисту наукової роботи. За результатами конкурсу студенти групи АТм-52 Медвєдєв Іван та Павляшик Сергій посіли ІІ місце. Науковий керівник: к.т.н., ст. викладач Дембіцький Валерій Миколайович.

Інформаційний відділ Луцького НТУ