Студенти Луцького НТУ
стали призерами з контактного карате

20 вересня 2015року в Луцьку відбулася дитячо-юнацька першість Волинської області з контактного карате. Почесними гостями змагань були президент Всеукраїнських федерацій JKA та IKA, володар сьомого дану Олександр Крисько, президент Федерації контактного карате України, володар п’ятого дану Олександр Семенюк, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко.

На змагання прибуло більше 80 учасників, які представляють вісім спортивних клубів. У показовому професійному поєдинку зійшлися провідні спортсмени Волинської області: багаторазовий чемпіон України з карате та рукопашного бою, студент групи ІМ-41 Дмитро Щурук і багаторазовий чемпіон України з традиційного та контактного карате Василь Бляшук.

Двобій вийшов видовищним та майже рівносильним, проте Дмитро став переможцем. Загалом студенти Луцького НТУ отримали три нагороди:

1. Дмитро Щурук – I місце;

2. Ігор Невеліч – II місце (студент групи ЕП-11);

3. Антон Гаїнський – III місце (студент групи БДН-11).

Вітаємо наших студентів, бажаємо здоров’я та наступних перемог!

Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ