Студенти Луцького НТУ та Вищої Школи Економіки у місті Бидгощ підписали меморандум

12 травня був підписаний меморандум про співпрацю між Студентською радою Луцького національного технічного університету та Асоціацією іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ.

Зокрема, днем раніше до Луцького НТУ прибула делегація з Вищої Школи Економіки у місті Бидгощ, це українці, які здобувають освіту у польському ВНЗ: президент асоціації іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ Сергій Зінченко, Антон Карабач - заступник директора по співпраці зі спорту, Тамара Легінь та Руфь Солонько - представники культурно-креативного відділу організації.

Четверо студентів спершу зустрілися з ректором ЗВО Петром Савчуком та проректором з науково-педагогічної роботи Валентиною Галущак. «Сподіваюся, що опісля завершення навчання у Польщі, ви таки повернетеся до України, адже саме за такою прогресивною молоддю – майбутнє України. Я, як ректор Луцького НТУ, можу запропонувати вам можливість навчання за програмою подвійного диплому. Ви зможете завершити магістратуру як закордоном, так і у своїй державі паралельно. Окрім того, ми та наша студентська рада співпрацюємо з провідними європейськими університетами, закликаю вас долучатися до цих проектів та програм. У нас є багато можливостей, тож давайте рухатися до успішного майбутнього разом!», - звернувся ректор Луцького НТУ.

Опісля делегації з Польщі провели екскурсію технічним університетом та містом. Одному з гостей, президенту асоціації іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ Сергію Зінченко, навіть випала честь побувати у суддівському кріслі на конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ».

Делегація також спробувала свої сили на автосимуляторі, який, до слова, подарувала нашому ЗВО адміністрація Вищої Школи Економіки у місті Бидгощ. Окрім того, студенти відвідали Молодіжний центр Волині - відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій області.

У результаті двох спільно проведених днів, голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Гаранчевська та Сергій Зінченко підписали меморандум про співпрацю та взаємодопомогу у здійсненні своєї діяльності.

«Хочемо також створити тур Бидгощем та сусідніми містами для студентів Луцького НТУ. Планується організувати молоді активне дозвілля: змагання з футболу, баскетболу, волейболу, плавання на байдарках. Окрім того, покажемо наш замок. Думаю це зацікавить луцьких студентів», - резюмував президент асоціації іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...